ساعت سونتو

  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۰ نظر
  • تیم تحریریه

سایت www.SportWatch.ir
(ساعت ورزشی – ساعت مولتی اسپرت – ساعت اسپرت – ساعت شنا – ساعت کوهنوردی)

– Sport Watch ، سایتی برای معرفی و فروش حرفه ای ترین ساعت های هوشمند ورزشی دنیا است. در این سایت ساعت های ورزشی حرفه ای که برای ورزش های خاص مانند شنا، اسکی، دو، کوهنوردی، صخره نوردی، داخل سالن، … و وسایل جانبی آنها معرفی می گردد. هر برند و هر ساعت دارای صفحه خاصی هستند و در صورت موجود بودن و امکان فروش آنها، قیمت آن مدل نمایش داده می شود و امکان خرید از طریق واتس آپ 09212567359 وجود دارد

word image - ساعت سونتو

در سال های اخیر و با ارائه مجموعه متنوعی از ساعت های هوشمند و نزدیک شدن دو جانبه ساعت های ورزشی به سمت ساعت های هوشمند و از طرف دیگر ساعت های هوشمند به سمت ساعت های ورزشی، تفکیک این دو دسته از ساعت ها، بسیار سخت تر شده است، بعنوان مثال ضربان سنج قلب مچی و یا جی پی اس، که از ویژگی های ساعت های ورزشی بوده، امروزه در بسیاری از ساعت های هوشمند نیز دیده می شود. و یا ارتباط ساعت با گوشی موبایل و دریافت نوتیفیکیشن ها، امروزه در بسیاری از ساعت های ورزشی دیده می شود.

بنابراین غیر از معرفی و فروش ساعت های ورزشی سونتو مجموعه ای از ساعت های هوشمند با کارآیی های ورزشی مانند سامسونگ گلکسی واچ، هوآوی، شیائومی، آمازفیت، اپل واچ، تیک واچ، فیت بیت، فسیل، ال جی، سونی روی سایت اسپرت واچ معرفی شده اند

لیست ساعت های سونتو

word image 1 - ساعت سونتو

نسل جدید ساعت های هوشمند سونتو :

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید

  • خرید سونتو ۹ بارو با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو ۹ پیک با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو ۵ پیک با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو ۳ با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو 5 با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو ۷ با ضمانت 2ساله
  • خرید سونتو ۹ با ضمانت 2ساله

سونتو یکی از قدیمی ترین ساعت های ورزشی دنیا است. که ساعت های کوهنوردی طیف وسیعی از مدل های این ساعت را در بر می گیرد. ساعت های کوهنوردی نیز به مرور زمان تغییر یافته اند و امکانات آنها به روز تر و کامل تر شده است.

مجموعه دیگری از ساعت های سونتو، ساعت های فیتنس (تناسب اندام) هستند، که تعدادی از آنها دارای امکانات اولیه مانند ضربان سنج قلب و کالری سنج هستند و تعدادی از آنها هوشمند و با پشتیبانی از ۸۰ حالت ورزشی.

ساعت های تناسب اندام:
در این مجموعه می توان ساعت های سونتو سری ام (M1, M2, M5) و کوئست را مشاهده کرد که ساده ترین مدل ها بوده و دارای ضربان سنج قلب و کالری سنج هستند. به مرور زمان مدل های امبیت، امبیت ۲ و امبیت ۳ ( سری ران برای ورزش دو و سری اسپرت برای ورزش های سه گانه و …)
نسل بعدی و هوشمند ساعت های سونتو، سری اسپارتان هستند که ساعت های اسپارتان ترینر و اسپارتان اسپرت دارای تنوع و زیبایی بیشتر هستند.
جدیدترین مدل های این سری ساعت سونتو سری های سونتو عبارتند از سونتو5 پیک، سونتو 7، سونتو 9، سونتو 9 بارو و سونتو۹ پیک است

word image 2 - ساعت سونتو

ساعت های کوهنوردی:
شاید بتوان گفت که مدل های ساعت کوهنوردی سونتو به ۱۰۰ عدد می رسند. این ساعت ها در دسته ساعت های تخصصی کوهنوردی و یا ساعت های مولتی اسپرت و کوهنوردی قرار می گیرند و البته تنوع بسیار بالای این ساعت ها در مدل های بدون جی پی اس است.

سری های بدون جی پی اس: در این مجموعه سری های وکتور و کور جر مشهورترین ها هستند و هنوز هم ساعت سونتو کور دوستدارانی در بین کوهنوردان دارد. جدیدترین مدل این سری سونتو کور آلفا است.

سری های دارای جی پی اس ساعت کوهنوردی: در این مجموعه ساعت های امبیت، امبیت ۲، امبیت ۳ پیک مدل های قدیمی هستند که از سری امبیت ۳ ، این سری ساعت ها هوشمند نیز شدند. نسل های جدیدتر سری اسپارتان اسپرت بارو و اسپارتان الترا هستند و جدیدترین مدل سونتو ۹ بارو  و سونتو ۹ پیک است

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط